Hakkımızda


İki ortağın 25 yılı aşkın tasarım & üretim tecrübelerini bir araya getirerek kurdukları MFS Ayakkabı 2007 yılından itibaren müşterilerine direk, aracılar olmaksızın hizmet vermeye başlamıştır.

Zenne & Bayan ayakkabı grubunda yurtiçi pek çok zincir mağaza ile olan işbirliğimiz, yurtdışı pazarda da hızlı bir şekilde kendine yer bulmuştur. Üretim kapasitesinin büyük bir bölümü 20’ye yakın ülkeye ihraç edilmektedir.


İki ortağın 25 yılı aşkın tasarım & üretim tecrübelerini bir araya getirerek kurdukları MFS Ayakkabı 2007 yılından itibaren müşterilerine direk, aracılar olmaksızın hizmet vermeye başlamıştır. Zenne & Bayan ayakkabı grubunda yurtiçi pek çok zincir mağaza ile olan işbirliğimiz, yurtdışı pazarda da hızlı bir şekilde kendine yer bulmuştur. Üretim kapasitesinin büyük bir bölümü 20’ye yakın ülkeye ihraç edilmektedir.

Geleneksel yöntemler ve el işçiliğinin ön planda tutulduğu üretim bantları, kalite anlayışımız ve  günlük 1000 çifti bulan kapasitemiz İstanbul’un önde gelen üreticileri arasında yer edinmemizi hızlandırmıştır.

Sürekli yenilenen koleksiyonlarımızla sizlere sunacağımız alternatiflerin yanı sıra, sizden gelen model taleplerinin hızlı, kaliteli ve estetik çözümlerini MFS Ayakkabı’da bulacaksınız.  Firmanıza özel üretimlerde marka, koli, barkodlama ve ürün sevkiyatlarına kadar gerçekleşen bütün tedarik zincirini sorunsuz kaliteli bir üretim&servis anlayışı ile sizlere sunuyoruz.